Ekipa Fundacji:

Mieszko Charytoniuk

Żeglarz i profesjonalny instruktor, zapalony wędrowiec zawsze patrzący daleko za horyzont. Prezes zarządu, pomysłodawca, fundator i wreszcie etatowy wizjoner działalności Fundacji, koordynuje jej działania „w terenie”. Pochodzi z Warszawy, mieszkał w Gdańsku i choć zjeździł kawał świata, dopóki nie zamieszkał na Mazurach, żadnego miejsca nie mógł nazwać domem. Kiedyś żeglarstwo było jego pasją, obecnie – życiem.

Krzysztof Borkowski

Żeglarz i doskonały wychowawca, gitarzysta i wokalista, mazurskie ogniska z jego udziałem przechodzą do legendy. Urodził się i mieszka w Warszawie stamtąd nadzoruje działanie fundacji - wszechstronny, utalentowany, z każdym odnajdzie nić porozumienia - być może dlatego, że nie jesteśmy w stanie policzyć liczby języków, które zna. Woda w każdej postaci jest mu bliska – uczy także narciarstwa i pływa na windsurfingu.

Michał Mickiewicz

Jest z nami od samego początku, to na jego barkach opiera się działanie Fundacji w internecie. Autor strony internetowej, ogniwo, które łączy nasze działania ze światem, oraz członek Fundacji. Znajdzie rozwiązanie na każdy problem, bo zna większość tajników internetu, ale przede wszystkim jest... Jakże by inaczej? - Żeglarzem.

Sylwia Braszczyńska

Sylwia Braszczyńska - wieloletnia doświadczona instruktorka Związku Harcerstwa Polskiego, lubi robić to co kocha, a kocha wyzwania. To nie jest osoba chodząca po prostej asfaltowej ścieżce. Jej droga jest kamienista, górska, obsypana śniegiem i skuta lodem, ale ona zawsze ma dobre buty, a nawet raki i czekan. Nie zatrzymuje się w miejscu - jest jak woda, którą tak sobie upodobała żeglując. Fotografka z pasją, artystyczna dusza zdradza niezwykłą wrażliwość, więc po tych wszystkich bojowych opisach nie myślcie, że to skała bez serca. Jeśli znasz angielskie słowo multitask to od teraz kojarz je z Sylwią.

Justyna Charytoniuk

Justyna Charytoniuk, fizjoterapeutka, tancerka, trenerka, masażystka - wspiera wszystkich uczestników jako pomoc medyczna;)

Sporty wodne są jej bliskie od dzieciństwa, dlatego studiowała w Łodzi. Żaden problem nie jest jej obcy, każdemu pomoże i każdego pokieruje. Jako fizjoterapeutka ma duże doświadczenie w pracy ze sportowcami , a dzięki temu, że sama uprawia sporty wodne wie co komu potrzebne. Lubi wyzwania, a dlatego, że każdy człowiek jest inny rehabilitacja tych wyzwań jej nie szczędzi. Taniec to jej drugie życie i jako trener osobisty zaraża tym innych ludzi.